Massaaz » Aleksandri Ilu - ja Tervisekeskus

Massaaž

Massöörid/füsioterapeudid:
Ergo Leibak ja Marko Mehine (FT Sport)

Klassikaline üldmassaaž:
30 min — 15 EUR
45 min — 20 EUR
60 min — 25 EUR
90 min — 35 EUR

5×60 min 115 EUR
10×60min 225 EUR

Klassikaline massaaž ehk Rootsi massaaž on kõige levinum massaažiliik ning kujutab endast erinevate liigutuste ja võtete kompleksi. Klassikalise massaaži toimel paranevad vere- ja lümfiringe ning ainevahetus, tugevneb immuunsussüsteem, väheneb lihaspinge ja stress. Massaaž mõjub lõõgastavalt vaimsete ja füüsiliste ülepingete korral ning sel on organismile nii otsene kui ka reflektoorne mõju nahas leiduvate närviretseptorite kaudu, mis on tihedalt seotud kesknärvisüsteemiga. Pikemaajalise heatunde saavutamiseks soovitame massaaži võtta kuuridena.

Spordimassaaž:
30 min — 15 EUR
45 min — 20 EUR
60 min — 25 EUR
90 min — 35 EUR

5× 60 min 115 EUR
10× 60min 225 EUR

Spordimassaaž on tugevam kui klassikaline massaaž ning mõeldud eelkõige sporti harrastavale inimesele. Spordimassaaž tõstab sportlikku töövõimet, valmistab ette kestvaks aktiivseks lihastööks ja kiirendab taastumisprotsesse. Spordimassaaž peab tagama kvaliteetse treeningute läbiviimise, vältima vigastuste tekkimist ja tõstma eeldusi heaks võistlustulemuseks. Spordimassaaž on enamasti taastava, säilitava ja parandava iseloomuga.

Füsioteraapia
30 min — 15 EUR
60 min — 25 EUR
10 EUR – konsultatsioon/harjutuskava
10 EUR – konsultatsioon + harjutuskava

Füsioteraapia on suunatud häirunud funktsioonide taastamisele, säilitamisele või puudega kohanemisele. Tegu on töövõimet või toimetulekut taastava raviga. Ravivõimlemise eesmärgiks on haiguslikest seisunditest paranemise kiirendamine ja saavutatu säilitamine ning samas ka patsiendi enda aktiivne kaasamine raviprotsessi. Sama oluline, kui harjutuste õige ja regulaarne sooritamine, on teadmine, et suurim osa paranemises on just enda teha.
Ravivõimlemist viiakse läbi vastava väljaõppe saanud instruktori (füsioterapeudi) juhendamisel individuaalselt.

Kinesioteipimine:
5-12 EUR ( ühe piirkonna teipimine)

Koduteenus:
Tuleme vajadusel sinna kus Teile kõige sobivam on saada meie teenust.
Tartu linnas: teenus + 5 EUR
Tartu linnast väljas hind kokkuleppel!

Lepinguliste spordiklubide ja spordikoolide liikmeskaartide omanikele spordimassaaž -20 %.
www.ftsport.ee